Dominika i jej Zakątek Urody

2017/08/17

Kilka dni temu odwiedziłam pewne przytulne miejsce...

 

Skąd pomysł na nazwę „Zakątek Urody”?

 

Już wcześniej miałam w głowie nazwę salonu (co prawda trochę inną), jeszcze nawet, gdy nie miałam wybranego lokalu. Jest to dosyć małe pomieszczenie, tak więc odpadały nazwy typu: studio, instytut, salon. Padło na „zakątek” – jako miejsce skromne i przytulne, w którym można zadbać o urodę.

 

 

Czy posiadanie salonu kosmetycznego było Twoim marzeniem?

 

Tak, ale było to dla mnie marzenie nieosiągalne. Nie liczyłam na założenie własnej działalności, kojarzyła mi się ona z ogromnymi nakładami finansowymi. Brakowało mi wsparcia na start.

W dobrym momencie mojego życia pojawiła się impulsywna decyzja o otwarciu czegoś swojego. Potrzebowałam zmiany otoczenia. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie, że „praca jest lekiem na całe zło”.

 

 

Gdzie zdobyłaś doświadczenie?

 

Wcześniej pracowałam w dwóch salonach. Obydwie szefowe wiele mnie nauczyły. Pierwsza obdarzyła mnie zaufaniem i od razu rzuciła na głęboką wodę. Do drugiego salonu przyszłam już ze sporym doświadczeniem. Tam miałam więcej swobody. Sama mogłam decydować o niektórych rzeczach. Wtedy pomyślałam, że powoli, małymi krokami uda mi się otworzyć własny salon. Bardzo dziękuję szefowej – spełniła ważną rolę w moim życiu.

Istotny był doping bliskich mi osób: „Dominika, uda ci się”, „Dasz sobie radę”. Potrzebny jest taki porządny kopniak.

 

 

Zakres usług?

 

Wizytę w salonie kobiety traktują jako chwilę tylko dla siebie, czas relaksu. Zakres usług: pielęgnacja paznokci, w tym paznokcie hybrydowe i żelowe, pielęgnacja twarzy (w zależności od wymagań): oczyszczanie, nawilżanie, regeneracja. Pedicure stóp – akurat teraz jest największe oblężenie. Wykonuję także makijaże okolicznościowe, hennę. W przyszłości planuję poszerzyć zakres usług. Jestem pełna pokory, wszystko powolutku.

 

 

Czytając opinie na temat twojego Zakątka, zauważyłam, że kobiety najczęściej chwalą twoje indywidualne podejście do każdej z nich.

 

Sama nie lubię być traktowana przedmiotowo, traktuję klientki tak jak sama bym chciała być traktowana. Ludzie są różni, jedni bardziej otwarci, inni mniej. Jak trzeba pomilczymy, często kobiety opowiadają mi o swoich problemach. Jest czas na żarty. Muszę dobrze wyczuć daną osobę. Jednak nie potrafię traktować z dystansem informacji o złych zdarzeniach, biorę sobie wszystko do serca.

 

 

Który zabieg kobiety lubią najbardziej?

 

Zdecydowanie jest to masaż – wplatam go w każdy zabieg - zawsze jest miło komentowany.

Serdecznie zapraszam do mojego „Zakątka Urody”!

 

Dominika Ćwik

tel. 510 587 800

 

web.facebook.com/Zak%C4%85tek-Urody-Dominika-%C4%86wik-1996131197277998/

 

 

 

Please reload